Výstavba bytových domů ve Slatině finišuje

21.6.2017

Intenzivním tempem finišuje výstavba bytových domů obytného souboru Brno - Slatina II. etapa. V této etapě výstavby zde právě naše dynamická stavební společnost dokončuje dva nové bytové domy pod označením "D" a "B", každý o 55 bytech a komerčních prostorách v přízemí objektu. Oba bytové domy budou dokončeny a předány investorovi nejpozději do 31.8.2017.

V nabídce investora společnosti BEMETT nemovitostní uzavřený investiční fond, a.s., naleznete bytové jednotky 1+kk až 3+kk s balkonem, terasou či předzahrádkou, které jsou svou cenou určeny především pro mladé páry a rodiny s dětmi jako jejich startovací bydlení. Součástí celého areálu budou také dvě klidové zóny, určené k odpočinku a hrám dětí. Lokalita "Slatina" je ideální místo pro ty, co chtějí spojit bydlení v klidné lokalitě s přírodou, ale přitom na dosah všem vymoženostem moderní doby.

Kompletní nabídku volných bytů, základní informace, plánky bytů, vizualizace, možnosti financování a další informace jsou k dispozici na webových stránkách projektu www.bydlenibrno.cz