Aktuality z PSK GROUP

Youtube video


28. 11. 2023

Časosběrné video realizace zakázky OS Vyškov - Letní pole

Časosběrné video realizace zakázky OS Vyškov - Letní pole Ohlédnutí za realizací zakázky v období jaro 2020 až zima 2022 ve 100 sekundách. Když jde práce hezky od ruky :)
Číst celou aktualitu
26. 06. 2023

Hasiči z Lelekovic na 4. místě v rámci MČR

Hasiči z Lelekovic na 4. místě v rámci MČR Podporujeme hasičský sbor z Lelekovic, který v rámci MČR dosáhl na celkové 4. místo, GRATULEJEME!
Číst celou aktualitu
25. 04. 2023

Vítěz Fasáda roku 2023

Vítěz Fasáda roku 2023 Hasičská zbrojnice - LELEKOVICE
Číst celou aktualitu
22. 02. 2023

Pojďte se s námi společně podívat na stavbu viladomů Brno - Sadová - předání stavby a bytů klientům

Pojďte se s námi společně podívat na stavbu viladomů Brno - Sadová - předání stavby a bytů klientům Vážení klienti a budoucí majitelé bytů, přejeme Vám pohodové bydlení v této krásné a klidné lokalitě :-)
Číst celou aktualitu
09. 02. 2023

Pojďme se společně podívat na Vyškov II.etapu - Letní pole - předání stavby a bytů klientům

Pojďme se společně podívat na Vyškov II.etapu - Letní pole - předání stavby a bytů klientům Přejeme všem klientům pohodové bydlení v této krásné lokalitě :-)
Číst celou aktualitu
11. 10. 2022

Zdařilá kolaudace dalších budov Obytného souboru Vyškov – Letní pole 2.etapa, objekty D1 a D2

Zdařilá kolaudace dalších budov Obytného souboru Vyškov – Letní pole 2.etapa, objekty D1 a D2 Rezidence bytových domů Vyškov - Letní pole Zkolaudovali jsme pro Vás další dva domy letos v Říjnu - objekty D1 a D2 úspěšného projektu, který zaručuje moderní, pohodlné a krásné bydlení, kde již našlo domov mnoho spokojených klientů. Celý projekt bytových domů ve Vyškově klade důraz na praktičnost, moderní architekturu s pocitem bydlení na vesnici. Byty jsou vybaveny ve vysokém standardu a krásně prosvětleny. Každý byt je vyladěn do posledního detailu. Vlastníkům...
Číst celou aktualitu
25. 08. 2022

Představujeme Vám nový projekt - Rezidence Škrochova 2, Brno

Představujeme Vám nový projekt - Rezidence Škrochova 2, Brno Rezidence Škrochova je projekt pětipodlažního bytového domu o šestnácti bytových jednotkách a čtrnácti parkovacích stáních, který nabízí komfortní bydlení kousek od centra města. Byty disponují balkónem, terasou nebo zahradou a mají dostatek úložných prostor. Rezidence stojí v městské části Brno-Židenice, v klidné slepé ulici. Je snadno dostupná z centra města a rychle se odtud napojíte i na brněnský okruh. Rodiny s dětmi ocení školu a školku v přilehlém...
Číst celou aktualitu
22. 07. 2022

Krásné prožití léta

Krásné prožití léta Vážení obchodní partneři, spolupracovníci a zákazníci - dovolte nám popřát Vám krásné prožití léta, hlavně bez úrazů, ve společnosti rodiny a přátel, hodně nezapomenutelných zážitků a načerpání dostatku sil do další práce. Užívejte letních radovánek! 
Číst celou aktualitu
14. 07. 2022

Jak pokračuje naše stavba ve Vyškově - projekt Letní pole

Jak pokračuje naše stavba ve Vyškově - projekt Letní pole Úžasné video naší stavby ve Vyškově - projekt Letní pole  Jedinečný projekt, který snoubí nadstandardní komfort bydlení v dosahu přírody i veškerých služeb. Celá stavba je pod taktovkou našeho skvělého kolegy Ing. Ondřeje Machač Pár volných bytů je ještě k dispozici - více zde https://www.letnipole.cz/ A pro srovnání - stejná stavba před 11.měsíci https://youtu.be/DBV_A_jcF3I
Číst celou aktualitu
15. 06. 2022

Podpořte střešní zahradu na stacionáři v soutěži ZELENÁ STŘECHA ROKU

Podpořte střešní zahradu na stacionáři v soutěži ZELENÁ STŘECHA ROKU V tuto chvíli probíhá soutěž ZELENÁ STŘECHA ROKU.  Jako žhavé želízko v ohni se soutěže účastní střešní zahrada na novém stacionáři v Židlochovicích, na které jsme se podíleli. Pokud se Vám toto dílo líbí , podpořte prosím tuto stavbu svým hlasem (z jedné IP adresy lze hlasovat jednou týdně až do konce srpna):  https://www.zelenastrecharoku.cz/cs/menu/soutezni-dila/budova-denniho-stacionare-a-soc-bydleni-zidlochovice/  Za všechny, kteří se podíleli na...
Číst celou aktualitu
30. 05. 2022

Zahájili jsme předpřejímky bytových jednotek - Vyškov - Letní pole

Zahájili jsme předpřejímky bytových jednotek - Vyškov - Letní pole V těchto dnech probíhají technické prohlídky bytů v objektu D1, tak zvané předpřejímky, jejichž cílem je odhalit poslední vady a nedodělky před kolaudací a konečným nastěhování nových majitelů. Věříme, že se novým obyvatelům domu bude bydlet komfortně a že jsme společnými silami vytvořili místo, kam se budou rádi vracet. A jak probíhala stavba II. etapy obytného souboru Vyškov – Letní pole? Podívejte se na fotografie z průběhu stavby.
Číst celou aktualitu
18. 05. 2022

Úspěšná kolaudace Novostavby hasičské zbrojnice Lelekovice

Úspěšná kolaudace Novostavby hasičské zbrojnice Lelekovice Stavební úřad městského úřadu Brno vydal dne  kolaudační souhlas s užíváním stavby ,,Hasičská zbrojnice Lelekovice". Účelem výstavby nové hasičské zbrojnice za zhruba 20mil. Kč. bylo zkvalitnění podmínek pro činnost jednotky Sboru dobrovolných hasičů Lelekovice, která je zařazena podle Požárního poplachového plánu Jihomoravského kraje do kategorie JPO III. Nová hasičská zbrojnice obsahuje především velkou garáž pro čtyři požární automobily, a to...
Číst celou aktualitu
10. 05. 2022

JSME S VÁMI JIŽ 22 LET

JSME S VÁMI JIŽ 22 LET V dubnu oslavila naše společnost 22 let své existence. Za tu dobu jsme ušli pořadný kus cesty, avšak stále hledáme další způsoby a možnosti jak se neustále zlepšovat a posouvat dál. Velký dík patří všem našim zaměstnancům, obchodním partnerům a zákazníkům, kteří se na naší společné vizi podíleli.
Číst celou aktualitu
28. 04. 2022

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY Společnost PSK Group neustále roste, a proto ráda rozšíří své řady o další kvalifikované kolegy a přivítá mezi sebe třeba právě Vás! Našich zaměstnanců si vážíme, a proto vytváříme takové podmínky, aby jejich kariéra rostla spolu s námi. Navštivte sekci kariéra. Ozvěte se nám a přijďte se přesvědčit sami! Postavte si svou kariéru u nás.
Číst celou aktualitu
22. 04. 2022

DEN ZEMĚ

DEN ZEMĚ Na 22.04.  každoročně připadá Den Země. I my si uvědomuje důležitost ochrany životního prostředí a celkového přístupu k naší planetě, a proto tuto myšlenku promítáme i do oblasti stavebnictví. Ekologie a udržitelný rozvoj patří mezi pojmy, na které klademe důraz, nejen jako společnost, ale také jako jednotlivci. V rámci výstavby vždy usilujeme o minimalizaci vlivu na životní prostředí jak při návrhu, výstavbě, provozování, tak v neposlední řadě...
Číst celou aktualitu
14. 04. 2022

Veselé Velikonoce z PSK Group

Veselé Velikonoce z PSK Group Přejeme všem našim zákazníkům, zaměstnancům a obchodním partnerům příjemné a klidné prožití svátků jara.
Číst celou aktualitu
Předchozí stránka / Další stránka (1/6)
Modul: Aktuality