Podporujeme

Společnost PSK Group, spol s r.o. se pravidelně podílí na pořádání nejrůznějších akcí, kde se snaží nejenom zviditelnit své jméno, ale především pomáhat tam, kde je to nejvíce zapotřebí a kde se na to často zapomíná. Jedná se především o podporu charitativních akcí a poskytování sponzorských darů v oblasti kultury, vzdělávání a sportu.

MĚSTSKÉ DIVADLO BRNO

Jedná se o ojedinělé divadelní uskupení a to nejenom v rámci České republiky.  Od roku 1995 Městské divadlo Brno je permanentně vyprodáno a navíc v každém roce odehraje na 150 představení v zahraničí. Ve dvou divadelních domech působí celkem tři divadelní soubory, které však spolupracují ve všech divadelních žánrech. Městské divadlo Brno může nabídnout dvě scény - Hudební a Činoherní. Navíc obě dvě scény plně odpovídají všem současným technickým nárokům pro moderní divadlo.

Více informací se dozvíte kliknutím na nadpis.

  

HC KOMETA BRNO.

Naše společnost je téměř nepřetržitě od roku 2008 partnerem HC Kometa Brno. Podpora sportu ve městě Brně je jednou z priorit naší společnosti.

  

                                                                     

MORAVA GOLF TOUR

Již několik let je naše společnost hlavním partnerem turnaje Morava golf tour, jehož součástí je prosřednictvím dobročinné charitativní sbírky projektu "Brno daruje život" získat v Brně více dárců kostní dřeně ve prospěch těch, kteří neměli v životě takové štěstí jako ostatní.

Více informací se dozvíte kliknutím na nadpis.

    

                                                                     

SOCIÁLNÍ AUTOMOBIL

V roce 2007 naše společnost podpořila projekt „Sociální automobil“ pro seniory a postižené spoluobčany, který organizovala Reklamní agentura Kompakt spol. s r.o. Automobil sloužil občanskému sdružení NADĚJE, pobočce Brno. Dále jsme jako tradičně podpořili II. charitativní ples Nadačního fondu NIKE, jehož výtěžek byl věnován Dětské nemocnici Brno.

 
                                                                     

ŽIVOT DĚTEM - OBČANSKÉ SDRUŽENÍ

Posláním občanského sdružení Život dětem je pomoc nemocným dětem v rámci celé České republiky. Každý z nás se může v životě ocitnout v těžké situaci, kdy potřebuje pomoc a podporu okolí.

Více informací se dozvíte kliknutím na nadpis.