Aktuality z PSK GROUP

1. místo v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 2018

03. 05. 2019

1. místo v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 2018

Největší projekty jihomoravských stavebníků se ve čtvrtek 25. 4. 2019 slavnostně představily v reprezentativních prostorách auly fakulty stavební na VUT v Brně při vyhlášení 17. ročníku prestižní soutěže Stavba Jihomoravského kraje 2018. Tato soutěž je každoročně vyhodnocována svazem podnikatelů ve stavebnictví pod záštitou Jihomoravského kraje. Odborná porota vedená Prof. RNDr. Ing Petrem Štěpánkem, CSc., rektorem VUT v Brně, letos vybírala z opravdu rekordního počtu 40 staveb a určila vítěze v kategorii Rekonstrukce staveb a objektů stavby naší dynamické společnosti ,,Palác opata žďárského kláštera na Zelném trhu 10 v Brně". Ocenění z rukou hejtmana Jihomoravského kraje pana Bohumila Šimka převzal ředitel naší společnosti pan Radek Kočka.
Naše dynamická stavební společnost jako zhotovitel přihlásila do této soutěže 2 projekty, Vzdělávací centrum U Floriánka 57 Vranovice (představení v rámci soutěže si můžete prohlédnout zde) a Palác opata žďárského kláštera na Zelném trhu 10 v Brně (představení najdete zde).

Velice si vážíme tohoto významného ocenění, které je výsledkem kvalitní práce pracovníků naší dynamické stavební společnosti.

Modul: Aktuality