Aktuality z PSK GROUP

Youtube video


Slavnostní předání sociálního automobilu - FOD Klokánek Brno

08. 03. 2021

Slavnostní předání sociálního automobilu - FOD Klokánek Brno Ve čtrvtek 04. 03. 2021 se v rámci současných pandemických podmínek uskutečnilo slavnostní předání vozu Dacia Dokker bez účasti sponzorů a veřejnosti v rámci projektu ,,Sociální automobil", určený pro organizaci ,,FOD Klokánek Brno".

Fond ohrožených dětí je nestátní nezisková organizace na pomoc týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem, s působností na celém území České republiky.
Klokánek Brno nabízí přechodnou péči rodinného typu dětem ve věku 0 – 18 let, které z vážných důvodů nemohou zůstat ve své rodině a kterým jsme schopni zajistit uspokojení základních životních potřeb. Během pobytu je o děti pečováno do doby, dokud se nemohou vrátit zpět domů nebo do rodiny náhradní, případně do jiného zařízení dlouhodobé péče.

Nový sociální automobil začne sloužit pro účely poskytování sociálních služeb FOD Klokánek Brno. Naše dynamická stavební společnost přispěla na nákup tohoto sociálního vozidla a věříme, že tímto usnadníme práci zaměstnancům této neziskové organizace a všem dětem, kterým poskytují tolik potřebnou péči.

Modul: Aktuality